Teepee skautský tábor Vltava

Naše tábořiště

Náše středisko má stálé tábořiště v Bořicích u Písku.

Děti si každoročně staví teepee na louce, která je mazi lesy a je na jí i rybník. Místo na táboření a hry ideální. Ve stanech spí skauti po skupinkách amohou si uprostřed založit vlastní ohniště.

Náše středisko má stálé tábořiště v Bořicích u Písku. Jezdíme tam každý tok prvních 14 dní letních prázdnin.

Stavění teepee skauti Vrané
Vztyčení vlajky na skautském táboře. Skauti Vrané.

Táborem děti provází celotáborová hra. Hru vybíráme tak, aby byla dětem známá a ledacos je naučila. V uplynulích letech se tak mohli skauti vydat do Narnie, bojovaly s draky, vydali se na cestu kolem světa, nebo se dostali až na Olypm.

Adresa na tábor

Jméno dítěte